Basketbal

Děvčata 8. a 9. tříd, nadšená pro basketbal, se zúčastnila v Táboře turnaje základních škol. Na toto klání přijelo pouze 7 družstev z těchto základních škol: ZŠ Borotín, ZŠ Jistebnice, ZŠ Planá nad Lužnicí, ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí, ZŠ Zborovská a naše základní škola.

Hrálo se spravedlivým systémem každý s každým. Naše dívky po statečném a bojovném výkonu porazily nakonec pouze družstvo ze základní školy v Sezimově Ústí a obsadily předposlední, tedy 6. místo.

Sestava našeho družstva: 8.A – V. Holcová, L. Jansová, G. Hoffmannová, B. Kleinová, 8.B – T. Rokosová, 8.C – V. Rojdlová, 9.A – V. Moravcová, N. Tupá, 9.B – K. Hamajová, A. Valešová

Jan Holas