Fotbalový turnaj 1. - 3. tříd

Za krásného počasí pro sportovní klání se vydali naši nejmladší fotbalisté změřit síly s ostatními týmy v okrese. Turnaj se odehrál v pondělí 6. května v Táboře. Účast škol byla hojná. Naše škola se umístila na 14. místě z celkového počtu 23. Odehráli jsme 8 zápasů, z nichž jsme třikrát odešli vítězně, třikrát s prohrou a dvakrát jsme remizovali. Kluci bojovali, patří jim poděkování za reprezentaci školy.

Sestava: Daniel Turek, Michal Vrba, Petr Hejný, Kamil Jiránek, Filip Roško, Jan Matějka, Patrik Fitl, Matěj Vacovský, Adam Přibyl, Vít Hejný, Jan Vrba

Ilona Klimešová